Fostul director al orfelinatului a fost eliberat
János V., fostul director al orfelinatului din Bicske, condamnat pentru pedofilie, a fost eliberat după ispășirea pedepsei. Eliberarea sa din aprilie a generat din nou reacții intense în presa maghiară și în rândul opiniei publice.


































