Reabilitarea podului de pe DN 15 din Bicaz cu 21 milioane lei
Ministerul Transporturilor a avizat investiția de 21 de milioane de lei pentru reabilitarea completă a podului de la intrarea în orașul Bicaz. Proiectul urmărește îmbunătățirea siguranței rutiere și a durabilității infrastructurii pe drumul național DN 15.





















