Stația de transformare a energiei electrice de la Tomești, inundată
Stația de transformare a energiei electrice de la Tomești a fost inundată în urma ploilor abundente din 23 mai 2026. Echipele ISU au intervenit de urgență pentru evacuarea apei și gestionarea situației critice din zonă.























