Elöntötte az esővíz a tamásfalvi elektromos alállomást
A heves esőzéseket követően 2026. május 23-án elöntötte a víz a tamásfalvi elektromos alállomást. A katasztrófavédelem (ISU) egységei sürgősséggel avatkoztak be a víz kiszivattyúzása és a kritikus helyzet kezelése érdekében.























