Szabadlábra került a gyermekotthon volt igazgatója
V. János, a bicskei gyermekotthon pedofília miatt elítélt egykori igazgatója letöltötte büntetését és szabadlábra került. Áprilisi szabadulása ismét jelentős visszhangot váltott ki a magyar médiában és a közvéleményben egyaránt.


































